Huawei FreeBuds Pro dostanou novou černobílou variantu inspirovanou pandou

Zdroj fotografie: Huawei

Na čínském prodejním webu se objevila nová barevná varianta sluchátek Huawei FreeBuds Pro. Z prvního pohledu můžeme soudit, že se Huawei tentokrát nechal inspirovat pandou.

Barevná varianta se po překladu z čínštiny nazývá „Ink Rhyme White“ a nabízí velmi kontrastní černobílé schéma. Pravdou je, že převažuje bílá, ale nalezneme zde černé akcenty s textem loga, špunty do uší a další maličkosti. Černobílé schéma také nalezneme uvnitř nabíjecího pouzdra, přičemž v něm převažuje zase černá. Opravdu se mi hrozně líbí to, jak Huawei vytvořil ten černý štítek na to pouzdro. Sluchátkům to dodává opravdu jedinečný vzhled.

Zdroj fotografie: Huawei

Co se ceny týče, tak ta není moc rozdílná oproti běžným barevným variantám. Sluchátka vás vyjdou na nějakých 140 dolarů, což se mi zdá fajn. Je to kvalitní kus hardwaru s prémiovým vzhledem.

Huawei FreeBuds Pro byly uvedeny na trh poprvé v září loňského roku a přišly s řadou chytrých funkcí. Mezi ně se řadí ANC (aktivní potlačení šumu), inteligentní dynamická redukce šumu a režim transparentnosti lidského hlasu. Dále zde nalezneme technologii chytré duální antény, která zajišťuje stabilní připojení. Ještě jako zajímavá funkce mi přijde „Dual Device Connection“, která umožňuje připojení sluchátek ke dvěma zařízením současně.

Výdrž baterie je 4,5 hodiny se zapnutým ANC na jedno nabití, bez ANC výdrž činí nějakých 7 hodin. Dohromady s nabíjecím pouzdrem to může být až 30 hodin.

V tuto chvílí zatím nevíme, zda se dočkáme této barevné varianty i na globálním trhu. Předpokládáme, že se to dozvíme ve chvíli, kdy společnost tato sluchátka vážně uvede i na svém webu.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.