Huawei M-Pencil Stylus s 10hodinovou výdrží baterie a bezdrátovým nabíjením

Společnost Huawei právě oznámila svůj nejnovější přírůstek do série MatePad, konkrétně MatePad Pro. Jak již název napovídá, jedná se o nejnovější tablet společnosti, který bude zahrnovat výkonné specifikace pro zvýšení produktivity a možností využití zařízení. A to vede k zavedení nového stylusu MatePad Pro, M-pen. Není to nový inovativní gadget, ale rozhodně ten, který učiní MatePad životaschopnějším pro jednotlivce v tvůrčích oborech a další profesionály.

M-Pencil Huawei

Trh tabletů za posledních několik měsíců trochu stagnoval, přičemž Apple a Samsung jsou dosud nejoblíbenějšími možnostmi. Huatei MatePad Pro je postaven na „funkčnosti“ jako své podstatě a ve svém jádru využívá stylus M-Pencil. Během konference byly prominentně zmíněny multitasking a zvýšená využitelnost.

Huawei M-Pencil se může pochlubit 10hodinovou výdrží baterie, která může být bezdrátově plně nabita za necelou hodinu. Gadget má magnetickou absorpci a citlivost 4096 CPI, což znamená celkový hladký a přesný zážitek z psaní a kreslení. Pokud MatePad zrovna nepoužíváte, pouhým klepnutím na obrazovku špičkou M-tužky se „vypálí“ Vaše poznámka na zamčenou obrazovku tebletu. To umožňuje rychlou metodu ukládání nebo zaznamenávání důležitých nebo denních informací.

M-Pencil

Podobně jako Apple Pencil je M-tužka také postavena na jedinečné funkčnosti a dostupnosti s aplikacemi různých výrobců. To bylo zdůrazněno použitím různých aplikací, jako je aplikace WeChat, která se spouští v paralelním okne přes UIKit, aby předvedla možnosti zařízení pro více oken. MatePad Pro provozuje nejnovější software EMUI 10 a je poháněn Kirinem 990 SoC spárovaným s 6/8 GB RAM a 128/256 GB interního úložiště. Tablet bude dodáván pouze ve verzi Wi-Fi a LTE. MatePad Pro by mohl být velmi dobrou alternativou k Applu iPadu Pro.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.