Huawei Mate 30 5G byl potvrzen na září!

Série Huawei Mate 30 se údajně připravuje na spuštění příští měsíc a hlavní telekomunikační společnost v Číně potvrdila spuštění své varianty 5G.

Huawei Mate 30 Pro

China Unicom, čínský státní telekomunikační podnik, oznámil novou šarži zařízení 5G a do září potvrdil spuštění Huawei Mate 30 5G. Kromě toho neexistují zatím žádné další informace o zařízení.

Podle předchozích informací bude řada Huawei Mate 30 poháněna 7nm procesorem Kirin 990 zpracovaným EUV (očekával se Kirin 985) a bude předinstalovaná s EMUI 10.0.

Nedávné vykreslení a úniky naznačují, že Mate 30 a 30 Pro si udrží 3D výřez v horní části displeje. A zadní část telefonu získá nastavení kamery ve tvaru kruhu. Displej je také vylepšen o 90 stupňové zakřivení na okrajích po obou stranách včetně extrémně tenkých postranních rámečků.

Prohlášení China Unicom


Mate 30 Pro bude navíc vybaven dvěma 40MP fotoaparáty různých velikostí. Pokud jde o jeho uvedení na trh, zdroj dříve uvedl, že řada Huawei Mate 30 bude představena 19. září, což by mohlo být stejné datum i pro verzi 5G.

Autor:Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.