Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro získaly certifikaci TENAA a Bluetooth

Nedávno získaly dva čínské smartphony od společnosti Huawei přístup k síti v Číně a certifikace k Bluetooth a tyto modely se očekávají, že budou nadcházejícími vlajkovými loděmi Huawei Mate 30.

Chytrý telefon Huawei s číslem modelu TAS-AL00 a LIO-AL00 získal certifikaci TENAA (Tele Access Equipment Management Management) a Bluetooth SIG. Zdá se, že tyto modely souvisejí s nadcházející vlajkovou lodí Mate 30 a Mate 30 Pro a zahrnují čínskou a globální verzi zařízení.

Certifikace TENAA obvykle odhaluje obrázky a specifikace zařízení, ale tato zařízení jsou stále pod ochranou a byla vydána pouze certifikace.

Certifikát TENAA navíc ukazuje, že tato zařízení běží na platformě Android, přicházejí s duálním pohotovostním režimem s dvěma kartami a podporují standard TD-LTE / LTE FDD / TD-SCDMA / WCDMA / cdma2000 / CDMA 1X / GSM.

V současné době neexistuje žádná jistota ohledně těchto certifikátů, které dokazují, že tato zařízení pocházejí opravdu ze série Mate 30, ale ji ani nepopírají.

Podle předchozích informací budou chytré telefony Huawei Mate 30 poháněny novým 7nm procesorem Kirin zpracovaným EUn, výkonnějším kamerovým systémem a vylepšeným displejem.

Bluetooth SIG
TENAA
TENAA

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.