Huawei Mate 30 dostane dva hlavní fotoaparáty IMX „Dual-Main“

Předchozí informace ukazují, že společnost Huawei opravdu tvrdě pracuje na tom, aby byla série Mate 30 nejlepší vlajkovou lodí tohoto roku a některé čerstvé informace o této sérii odhalují, že společnost provádí opravdu velké změny ve svém už tak špičkovém kamerovém systému.

Možná podoba kamerového systému

Podle zdroje DigitalChatStation nepřijme Huawei Mate 30 series strukturu periskopů, která je aktuálně nainstalována ve vlajkové lodi P30 Pro. Místo toho společnost ušetří prostor tak, aby se vešel do dvou „hlavních fotoaparátů“ se senzory Sony IMX přizpůsobenými pro dvě různé velikosti.

Zdroj dále uvádí, že tyto senzory zahrnují polo-vlastní 1 / 1,7 palcový snímač IMX600 s více než 40 MP a druhý je také objektiv IMX600 společně vyvinutý společností Huawei a Sony, ale jeho megapixelová kapacita není prozatím odhalena, protože se očekává její velikost cca asi 1 / 1,5 palce.

Pokud je tato informace opravdu pravdivá existují dvě hlavní kamery, pak tedy bude existovat ultra širokoúhlý objektiv a ToF kamera, což vše činí celkem čtyři, což je docela dobré pro maticový design (podobný jako u řady Mate 20), ale v současné době ještě nevíme, zda Huawei zvyšuje nebo snižuje počet objektivů na základě tohoto nastavení.

Autor: Lukáš

Zdroj:DigitalChatStation

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.