Huawei Mate 30, Mate 30 Pro, Mate 30 RS přijdou v 5G variantách

Na IFA 2019 společnost Huawei uvedla dva nové procesory Kirin 990 – jeden pro 4G smartphony a druhý pro 5G. Společnost také okamžitě potvrdila, že obě tyto čipové sady budou použity v nadcházející sérii Mate 30.

Mate 30 RS PorscheS tímto dílčím vstupem jsme spekulovali, že Huawei „spustí“ pouze jednu 5G variantu Mate 30 sledováním kroků své série Mate 20, ale nyní se zdá, že společnost má v této věci jiný přístup.

Namísto spuštění jediného 5G smartphonu může Huawei spustit 5G varianty pro všechny vlajkové lodi Mate 30, Mate 30 Pro a Mate 30 RS poháněné Kirinem 990 (5G). Tato informace je potvrzena také v nových promo renderech. Kde můžeme vidět sestavy, označených stavem duální sítě 4G a 5G.

Proč by tedy Huawei mohl spustit více než jedno zařízení ve verzi 5G? Odpověď je velmi jednoduchá, protože čínský technologický gigant chce jako další podnik a rostoucí platforma udělat velký krok v 5G podnikání, a to včetně telekomunikačních i mobilních podniků. A zároveň bude chtít zacílít na co největší čínskou klientelu na trhu.

Toto uvedení na trh nejen zvýší prodej v Číně, ale také se očekává, že rozšíří svůj prodej mimo zemi, jako jsou evropské trhy, kde může stále uvádět nové chytré telefony, zejména pro 5G.

Společnost navíc dnes sdílela novou ukázku na své 19. září ohledně propagace nového 5G v nové řadě Mate 30.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiOfficial

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.