Huawei Mate 30 Pro je připraven zesměšnit specifikace fotoaparátu Galaxy Note 10 +

Zvěsti obklopující fotoaparát připravované vlajkové lodi chytrého telefonu Huawei Mate 30 Pro zesilují každým dnem. Podle zasvěcených informací se výrobce bude spoléhat na dva senzory se 40 megapixely a budou fascinující nejen v normálních, ale i v širokoúhlých záběrech.

Starý Concept Mate 30 Pro

Z pohledu smartphonů je tento týden pravděpodobně zasvěcen očekávanému konkurentovi Samsung Galaxy Note 10+, který by měl být údajně představen ve středu. To platí také pro obvyklé srovnání známých tiperů, kteří mají informace ještě před vydáním. Proto na základě údajně uniklých informací se říká, že Huawei má se svým smartphonem Mate 30 Pro úžasný náskok, alespoň pokud jde o kamerový systém. Kromě softwarových optimalizací by velikost senzorů měla hrát nesmírně důležitou roli a Samsung by měl vykazovat jen malý pokrok oproti minulému roku.

Poté, co se na konci července se rozšířily první pověsti na rozlišení a velikosti senzorů Mate 30 Pro, nyní do předmětu vstupuje také známý Leaker „Ice Universe“ a graficky ukazuje možný jasný rozdíl mezi vlajkovou lodí Huawei a Samsung Galaxy Note 10. Zatímco jihokorejci již léta uvádějí formát 1 / 2,55 palce, Huawei mohl dokonce vybavit novou řadu Mate dvěma mnohem většími 40-megapixelovými senzory až do 1 / 1,55 palce.Hlavní kamera bude optimalizována pro populární Huawei P30 Pro (rozložení pixelů RYYB), druhá kamera bude také nainstalována se 40 megapixely pro ultra širokoúhlé záběry až do 120 stupňů. Kromě toho se hovoří o dalším teleobjektivu s osmi megapixely, který by měl umožnit známý pětinásobný zoom.

Pravděpodobný 6,71 palcový Huawei Mate 30 Pro se očekává v říjnu tohoto roku a očekává se, že bude poháněn procesorem Kirin 985. Diskutován je také displej AMOLED s obnovovací frekvencí 90 Hz, baterií 4200 mAh a funkcí rychlého nabíjení až 55 wattů. Dále lze očekávat, že Mate 30 Pro patří k prvním chytrým telefonům Huawei, které budou vybaveny Google Android Q (10) a novým rozhraním EMUI 10.0.

Autor: Lukáš

Zdroj: Ice universe

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.