Huawei Mate 30 Pro – Malé shrnutí informací

V poslední době, zahraniční média představovala jeden koncept za druhým na očekávaný Huawei Mate 30. Tak si to trošku shrneme ať víme, co můžeme očekávat.

Huawei Mate 30 Pro

Přední kamera mobilního telefonu Huawei Mate 30 bude mít podobný vzhled jako u Mate 20 Pro. Můžeme očekávat, že se nám výkroj trošku zmenší.  Velikost displeje bude mít 6,39 palce a měl by pracovat s rozlišením 2560×1440 pixelů. Samozřejmostí jsou tenké rámečky kolem displeje a zakřivené kraje.

Huawei zřejmě bude sázet na osvědčené barvy. Společnost se ujala vedení v designu vzoru Aurora zbarvení. A tento design Aurora Gradient byl vyhledáván i jinými výrobci mobilních telefonů poté, co Huawei rozvířil vody stávajících nudných barev. Řada mobilních telefonů Mate 30 od Huawei bude vybavena novým procesorem Kirin 985, což je procesor druhé generace vyrobený technologií 7 nanometrů, který sníží spotřebu energie a zároveň zlepší výkon.

Huawei Mate 30 Pro

Co se týče paměti RAM určitě se dočkáme verze s 6 a 8 GB.  Vnitřní paměť sází na osvědčené velikosti a tedy 128,256 a 512 GB.  Ohledně kapacity baterie toho moc nevíme, prakticky žádné podrobné informace zatím nejsou ale předpokládá se kapacita 4200 mAh. Možná Huawei překvapí a nabídne větší kapacitu.

Líbí se vám vzhled a náhled hardwarových parametrů konceptu Huawei Mate 30?

Autor:Lukáš

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.