Huawei Mate 30 Pro nemusí mít „tlačítka pro nastavení hlasitosti“

Každý možný chytrý telefon od „obyčejných“ až po špičkové vlajkové lodě přichází s tlačítky pro nastavení hlasitosti umístěnými buď na levé nebo pravé straně zařízení, ale nadcházející řada Mate 30 je připravena nahradit fyzická tlačítka hlasitosti novou technologií.

Podle zveřejněných obrázků testovací varianty Mate 30 Pro, které zobrazují pravou stranu telefonu, je na ochranném krytu velký výřez odhalující červeně malované tlačítko napájení / odemknutí a prostor nad ním je „prázdný“. A zde v dané oblasti nebyly nalezeny žádné fyzická tlačítka.

Očekává se, že prázdný povrch bude stále fungovat jako klávesy pro nastavení hlasitosti, ale místo fyzických kliknutí bude fungovat jako posuvná oblast. Posunutím nahoru zvýšíte hlasitost nebo posunutím dolů snížíte.Tato nová inovace otevírá bránu pro nový design unibody. O kterém společnost Huawei již dříve informovala se spojitostí s Mate 30 Pro. Že přední a zadní panel bude spojen sklem bez potřeby prostředního rámu.

Nový displej má také obrovskou boční křivku, konkrétně 90 stupňů a očekává se, že zakřivené sklo bude umístěno i na zadní straně zařízení a vytvoří tak 180 stupňový kulatý design na levé i pravé straně, aby se vytvořila lepší estetika, což také činí dobrý smysl pro odstranění tlačítek hlasitosti

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.