Huawei Mate 30 Pro nové informace, které vše vyvracejí.

Bylo již napsáno spousty článků na téma, že nadcházející vlajková loď společnosti Huawei Mate přijde s kruhovou zadní kamerou, ale nový únik informací naznačuje, že společnost neplánovala změnit styl kamery pro tuto vlajkovou loď.

Právě se můžete podívat na obrázek, který je převzat z jedné z produktových řad Huawei a souvisí s produktem Mate 30 Pro. Je zřejmé, že na horním středu zadního krytu, o kterém se uvádí, že bude v kruhovém tvaru, se nachází výřez zaobleného obdélníku, který by tam vůbec být neměl.

Výřez pro kamery vypadá podobný jako na Mate 20 Pro, což by mohlo být důvodem pro quad fotoaparát a LED blesk nebo pět kamer + LED blesk.

Navíc, zdroj také uvedl, že telefon by měl zachovat 3D strukturální snímač obličeje, který byl poprvé představen v Mate 20 Pro.

Začátkem tohoto roku byl uložen tento patentový design Mate 30 Pro a ukazuje podobný výřez fotoaparátu velmi totožný s obrázkem níže.

Patentová přihláška na Mate 30 ze začátku roku 2019

Níže vidíte koncept vykreslení Huawei Mate 30 Pro s kruhovým nastavením zadní kamery.

Huawei Mate 30 kruhová kamera

Prozatím není k dispozici žádné oficiální potvrzení o sérii Mate 30, ale podle předchozích plánů vydání mohou být telefony představeny v říjnu nebo listopadu po představení nového procesoru Kirin.

Autor: Lukáš

Zdroj:WinFuturePřidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.