Huawei Mate 30 Pro: Nové obrázky mají ukázat konečný design

V současné době každou chvilku vycházejí nové obrázky možného Huawei Mate 30 Pro pořád dokola. Ale zatím žádný takový, aby konečně ukázal konečný design nadcházející vlajkové lodi. To vše je zřejmě minulostí a nyní tu máme fotku, která by mohla pocházet z oficiálního tiskového a marketingového materiálu výrobce, který zřejmě někdo vynesl ven.

Doposud po internetu obíhaly pouze obrázky různých konceptů, obrázky předpokládaného příslušenství a jednotlivé části, nyní se poprvé objevil zřejmě oficiální obrazový materiál. Toto bylo zveřejněno na čínském webu Weibo a má ukázat Huawei Mate 30 Pro v zelené a fialové barevné variantě. Obrázek zobrazuje již očekávaný kruhový kamerový modul se čtyřmi senzory, který přichází bez periskopové čočky známé z P30 Pro. Kromě toho je rozpoznatelný výrazný zářez nad displejem, který má umístit senzor pro 3D rozpoznávání obličeje.

Zřejmě oficiální plakát

Pokud obrazu důvěřujete, a myslím, že ano. Tak se zároveň potvrzuje také zakřivený displej, který se zakřivuje do stran po obou stranách. Což by mělo mít kromě technologie AMOLED také obnovovací frekvenci 90 Hz. Pokud jde o velikost, v současné době se mluví o displeji s úhlopříčkou 6,71 palce. Podobně lze očekávat alespoň dva velké kamerové senzory, které by mohly pracovat s rozlišením 40 megapixelů. Telefon bude zřejmě vybaven očekávaným čipem Huawei Kirin 990.

Mezi další hardwarové detaily patří baterie s jmenovitou kapacitou 4200 mAh a možnost rychlého nabíjení s výkonem až 55 wattů. Kromě toho by měl být Huawei Mate 30 Pro prvním smartphonem výrobce, který přichází z továrny s novým operačním systémem Google Android 10 a optimalizovaným rozhraním EMUI 10 hned na začátku. Spuštění nové vlajkové lodi je naplánováno na 19. září 2019. Stejně jako u Mate 9 a Mate 10 se výrobce mohl rozhodnout pro prezentaci v Mnichově.

Autor: Lukáš

Zdroj: WinFuture

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.