Huawei Mate 30 Pro: Nový tvar, nové barvy a nový design Halo Ring Camera

Huawei Mate 30 Pro je postaven na sofistikovaném designu, který zahrnuje nové barvy, které vyzařují různě barevné odstíny podle dopadajícího světla. Jeho hladké zakřivení okrajů telefonu působí elegantně, a navíc umožnuje pohodlné držení.

Počínaje vynikajícím displejem Horizon, který má zakřivení na 88 stupních po obou okrajích a prolíná se až do zadní části telefonu, nahrazením fyzických tlačítek ovládáním hlasitosti virtuální dotykovou interakcí.

Na zadní straně má Mate 30 Pro ikonický prstencový design systému čtyř kamer, který okamžitě vynikne a je obklopen kovovým „halo“. Zrcadlení designu DSLR kamery je zde velmi zřejmé a navržené tak, aby působilo luxusním dojmem.

Zkratka DSLR – Digital Single-Lens Reflex camera

Huawei Mate 30 Pro přichází v šesti atraktivních barevných variantách a materiálech: Emerald Green, Space Silver, Cosmic Purple, Black, zatímco Forest Green a Orange jsou k dispozici ve veganské kůži. Stejné barevné možnosti jsou k dispozici pro varianty Mate 30 a jejich 5G varianty.Zařízení Huawei Mate 30 Pro je také chráněno certifikací IP68 pro odolnost proti vodě a prachu.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.