Huawei Mate 30 Pro představuje AI Auto – Rotate

Pokud jste včera měli tu možnost sledovat představení nové vlajkové lodi Mate 30 Pro. Jistě Vám tam neunikla, jedna zajímavá funkce. Chtěl jsem to zpracovat už včera, ale bohužel jsem se k tomu neměl čas dostat. Tak se na to, vrhneme teď.

Huawei Mate 30 Pro

Určitě se každému z nás někdy stalo to, že při sledování videa nebo prohlížení fotogalerií jste si nešikovně naklonily telefon a obraz se Vám přetočil nebo dokonce zmenšil. Kdo by to neznal, stává se mi to docela často. Ale nyní Huawei přišel s novinkou. Jak jistě víte, tak Huawei je momentálně číslo jedna ve využívání AI v mobilních telefonech.  Proto u svého top modelu přišel s funkcí AI Auto-Rotate. Co to je? A jak to funguje? Hned si řekneme.

Tato funkce funguje tak, že telefon snímá Vaše oči.  Sleduje Vás, z jakého úhlu na telefon koukáte a podle toho upravuje zobrazení na displeji, aby byl Váš uživatelský zážitek co nejlepší. Nyní se už tedy nebude stávat, že telefon moc nakloníte a video se Vám zmenší nebo zavře.  

Za mě je to jedna z těch funkcí, která není přelomová, ale dokáže velmi zpříjemnit užívá telefonu. A člověk si na ni velmi rychle navykne.

Tady se můžete podívat na video ukázku, kterou jsem nahrál ze včerejší konference.

Autor: Lukáš

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.