Huawei Mate 30 Pro přichází do Evropy, zatím v omezeném množství

Série Mate 30 mohla být ohlášena jako první v Evropě, ale Čína dostala telefony jako první. Protože situace kolem Googlu je stále bohužel nejistá. Takže téměř dva měsíce po uvedení na trh je nyní Mate 30 Pro v Evropě k dispozici. Bohužel za několika různých podmínek.

Mate 30 Pro

Společnost Huawei má nyní k dispozici Mate 30 Pro v obchodě Huawei Space Store v Madridu ve Španělsku. K dispozici je však omezené množství, samozřejmě není na zařízení nainstalována žádná mobilní služba Google a telefon můžete zakoupit pouze ve verzi Space Silver 8GB RAM + 256GB. Přestože nejsou nainstalovány žádné mobilní služby Google, stále existují způsoby, jak je neoficiálně nainstalovat.

Cena je 1099 EUR, stejně jako to bylo oznámeno na zářijové předváděcí akci. Huawei dá těm, kteří si zařízení zakoupí, poukaz na 299 €, který lze použít k nákupu jakéhokoli zboží v obchodě. Takže technicky platíte za telefon 800 EUR. Tato akce platí pouze pro ty, kteří nakupují od nynějška do 9. prosince.

Mate 30 ProMate 30 Pro má 6,53-palcový displej s rozlišením 1176 x 2400 OLED se širokým výřezem v horní části. Je poháněn procesorem novým procesorem Kirin 990.

Zařízení má primární zadní kameru 40MP f / 1,6, teleobjektiv 8MP f / 2.4 s 3x optickým zoomem, ultraširokou kameru 40MP f / 1,8 a kameru ToF. Hlavní kamera i teleobjektiv mají optickou stabilizaci. V zářezu vpředu je umístěna 32MP selfie kamera a 3D ToF kamera pro Face ID. Má také skener otisků prstů na displeji.

Propagační leták Huawei ve ŠpanělskuSpolečnost Huawei dodává telefon s EMUI 10 založeným na systému Android 10. V telefonu je baterie o kapacitě 4500 mAh a podporuje technologii rychlého nabíjení Huawei 40 W SuperCharge. Podporuje také rychlé bezdrátové nabíjení 27 W a reverzní bezdrátové nabíjení, takže jej můžete použít k bezdrátovému dobíjení zařízení, jako jsou vaše sluchátka nebo dokonce jiné telefony.

Zatím není jasné, zda se rozšíří na další trhy. Ale podle neoficiálních informací bude záležet na tom, jak si povede v prodejích ve Španělsku.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.