Huawei Mate 30 Pro přichází do Singapuru, ovšem vyžaduje registraci před koupí

Lidé v Singapuru si brzy budou moci koupit nejnovější vlajkovou loď od Huawei, tedy Huawei Mate 30 Pro, i když v tomto procesu je překvapivé množství námitek.

Huawei Mate 30 ProZaprvé je k dispozici pouze omezený počet verzí Mate 30 Pro – pouze 200 zákazníků bude vybráno do exkluzivní skupiny, která si bude moci vyzkoušet a zakoupit telefon na soukromé akci pořádanou Huawei. A pokud chcete být jedním z mála šťastných pozvaných, musíte se nejprve zaregistrovat o Mate 30 Pro na webu Huawei do 16. října.

Tato varianta Mate 30 Pro přichází s 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště. Bude k dispozici v barvách Black and Space Silver za maloobchodní cenu 1298$ tedy nějakých 31199 CZK. Huawei řekl, že Mate 30 Pro je „exkluzivní model“ s omezeným množstvím v tomto regionu a tento měsíc bude náhodně vybráno pouze 200 lidí, kteří si zařízení koupí na soukromé akci.

Každý, kdo během těchto akcí koupí Mate 30 Pro, má nárok na spoustu příslušenství v hodnotě 463 $. Skládají se z DJI Osmo Mobile 3 Combo, bezdrátové nabíječky do auta, pouzdra na telefon a power banky. Telefon také přijde se službami, jako je vyzvednutí a doručení zpět k zákazníkovi v případě opravy zařízení, dvouletá záruka a bezplatná výměna obrazovky během prvních tří měsíců od nákupu.

Pokud dokážete překonat skutečnost, že nebudete moci používat aplikace a služby Google (i když se náhle znovu otevřela možnost je zase získat „na černo“), pak je Huawei Mate 30 Pro jedním z nejlepších zařízení, která jsou v současné době na trhu k dispozici.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.