Huawei Mate 30 Pro přichází k sousedům!

Huawei oznamuje svým zákazníkům další trh na kterém uvede Huawei Mate 30 Pro. Takže nyní už je jasné, že přichází do Německa, zatím pouze v omezeném množství. Špičkový smartphone je nabízen bez Google služeb za 1099 EUR.

Huawei Mate 30 Pro přichází do Německa!

Jak Huawei právě oznámilo v tiskové zprávě, bude Huawei Mate 30 Pro k dispozici od 12. prosince 2019 „v omezené edici“ výhradně prostřednictvím internetového obchodu MediaMarkt. Je to mezinárodní verze smartphonu, ve které se z důvodu embarga USA vzdává všech aplikací a služeb Google.

Pokud se rozhodnete používat Huawei Mate 30 Pro za těchto podmínek, budete moci prostřednictvím zařízení odpovědět na několik otázek do 30 dnů od koupi a poskytnout svůj názor čínskému výrobci. Jako bonus získají kupující zdarma hodinky Huawei Watch GT 2.

Přestože Huawei neposkytuje přesné podrobnosti o modelu Mate 30 Pro nabízeném v Německu, je pravděpodobné, že se jedná o stejnou variantu, jakou nyní nabízí Španělsko, Itálie a některé další evropské země. Konkrétně by to měl být ve stříbře s 8 GB RAM a 256 GB interní flash paměti.

Autor: Lukáš

Zdroj:Winfuture

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.