Huawei Mate 30 Pro: První obrázek je venku?

Představení Huawei Mate 30 Pro se očekává na podzim, ale již je v oběhu první údajné foto připravované vlajkové lodi smartphonu. V tomto případě by to měla být zadní strana zobrazena spolu se čtyřkanálovým kamerovým systémem.

Budoucí Huawei Mate 30?

Na čínské blogovací platformě Weibo se objevily další snímky předpokládané vlajkové lodi Huawei Mate 30 Pro. V posledním případě je jasné zaměření na zadní stranu se čtyřmi kamerovými senzory včetně LED blesku. Symetricky zakroužkované čočky jsou založeny na nedávno uniklém skle, který je také přičítáno k nové sérii Mate. Je důležité však zmínit, že se jedná o raný obraz, který by měl být zpracováván s opatrností. Zatím nejsou žádné oficiální potvrzení.

Spekulace o technických údajích

Pokud se člověk v současné době setká s nějakými informacemi o Huawei Mate 30 Pro Tak se dozví, že se mu přisuzuje 6,71palcový velký displej AMOLED. Ten by mohl mít také vysokou obnovovací frekvenci 90 Hz. Procesor by měl tentokrát být Huawei Kirin 985, zatímco integrovaná baterie by údajně měla mít kapacitu 4200 mAh. U baterie je také spekulace o rychlé nabíjení a schopnost, být dobíjena až 55 watty. Skutečností, že nadcházející vlajkovou lodí bude verze 5G, je taky považována za více méně stoprocentní.

Tam nastává ještě jedna otázka a to, zda se Huawei situace zlepší na nedávných zřejmě zmrzlých amerických sankcích administrace Trumpa. To bude pravděpodobně také záležet na tom, zda Google poskytne na Huawei Mate 30 Pro licenci Android. Zdá se, že tato situace ještě není vyjasněna, a proto se stále diskutuje o alternativních operačních systémech čínského výrobce. Samotný Huawei již potvrdil, že pracuje na svém vlastním softwaru Hongmeng nebo Ark OS což by mohlo ukončit závislost na amerických společnostech, jako je Google.

Autor: Lukáš

Zdroj:Winfuture

Huawei

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.