Huawei Mate 30 Pro s fotoaparátem Cine pro profesionální videa

Byla podána nová ochranná známka pro fotoaparát Huawei Cine Camera, který je pravděpodobně určen pro Mate 30 (Pro), aby bylo možné provádět vylepšené videozáznamy.

Nová špičková řada Huawei Mate 30 bude představena 19. září 2019. Sestávající z Mate 30 a Mate 30 Pro. Model Lite pravděpodobně vstoupí příští měsíc na IFA 2019. V rámci přípravy na tyto nové modely smartphonů již Huawei předložil různé aplikace ochranných známek, minulý měsíc jsem informoval o Camera Matrix a Cine-Lens a Air Glass a fotoaparátu SuperSensing. Tentokrát Huawei znovu požádal o ochrannou známku pro svůj fotoaparát.

Huawei Cine Camera

Dne 20. srpna 2019 podala společnost Huawei Technologies u EUIPO (Úřad pro duševní vlastnictví Evropské unie) ochrannou známku pro název Cine Camera. Žádost byla znovu předložena Forresters z Mnichova. Tato německá společnost také předložila výše uvedené ochranné známky. Je uveden jako popis; „Fotografie; kinematografie; fotoaparát; smartphony „.

Všechny tyto požadavky naznačují, že Mate 30 (Pro) je vybaven vylepšenou kamerou, ve které se zejména kvalita videa zvedne na novou úroveň. Až do vydání Samsung Galaxy Note 10 se Huawei P30 Pro trvale umístil na 1. místě ve skóre DxO Mobile. S novou Galaxy Note byla pozornost věnována také vylepšené kvalitě videa, zdá se, že to bude nový trend pro chytré telefony.

Konkurent Sony také zaregistroval ochrannou známku pro název S-Cinetone začátkem tohoto měsíce, je pravděpodobné, že u Sony Xperia 2 bude také použita podobná technologie. Toto zařízení se očekává příští měsíc a má také tzv. Displej CinemaWide s poměrem stran obrazovky 21: 9. Stejně jako Xperia 1 zahájená na začátku tohoto roku.

Začátkem tohoto měsíce unikly detaily kamer Mate 30. Nová vlajková loď Huawei nebude mít jednu 40 megapixelovou kameru, druhá kamera má také senzor s vysokým rozlišením. Primární obrazový senzor má velikost 1 / 1,7 palce, druhá kamera má snímač 1 / 1,55 palce. O třetím fotoaparátu se říká, že se jedná o 8megapixelový fotoaparát s 5násobným optickým zoomem. Kromě toho je nainstalována kamera ToF, která dokáže detekovat 3D hloubku.

Společnost Huawei představí své nové špičkové telefony 19. září 2019, což znamená, že všechny specifikace budou plně prozrazeny. Pravděpodobně si můžete zakoupit Mate 30 krátce poté zadáním předobjednávky. Mate 20 Pro minulý rok obdržela počáteční cenu 1 000 EUR. U Mate 20 byla doporučená maloobchodní cena stanovena na 800 EUR. Můžeme předpokládat, že nové modely budou o něco dražší.

Autor: Lukáš

Zdroj:LetsGoDigital

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.