Huawei Mate 30 Pro: SuperSensing Cine Camera, 7680fps Ultra Slow-Motion a další

Společnost Huawei vybavila model Mate 30 Pro revolučním fotoaparátem Quad včetně nového systému SuperSensing Cine Camera jako kompletního řešení pro vysoce kvalitní fotografii a videografii.Quad-kamerový systém Huawei Mate 30 Pro sestávající z kamery 40S SuperSensing (clona f / 1,6, OIS) + kamery 40 Cine Camera (clona f / 1,8) + 8MP teleobjektivy (clona f / 2,4, OIS) s 3násobným optickým zoomem + 3D kamera pro hloubkovou detekci.Pojďme se podívat na tyto podrobnosti o fotoaparátu a jejich funkce do trochu detailů.

Kamera Cine se vyznačuje velkou velikostí senzoru 1 / 1,54 palce s vysokým maximem Video ISO 51200 pro záznam videa při rozšířeném dynamickém rozsahu při 4K/60 sním./s, jakož i ultra zpomalením při nejvyšším 7680 snímků/ s. Podporuje také 4K Low-light Ultra-wide timelapse video.

Druhým ze dvou kamer je systém 1 / 1,7 palce SuperSensing Camera, kterýM prochází o 40% více světla do senzoru a poskytuje jasnější výsledky při zhoršených světelných podmínkách s působivou citlivostÍ na světlo podle normy ISO 409600, což z něj činí nejlepší Oneshot fotoaparát při nízkém světle, který dokáže zachytit i velmi široké záběry.

1

Obrázek 1 z 5

Fotoaparát 8MP Teleobjektiv vám zajistí 3x optický zoom, 5x hybridní zoom a až 30x digitální zoom.

Fotoaparát 3D Depth Sensing ve spojení s novým procesorem ISP měří hloubku charakteru a různých objektů a vytváří hloubkové a dynamické efekty bokeh, které lze přidat k videím v reálném čase a zvýraznit portrét.

Kromě vylepšení použila společnost Huawei pro stabilní fotografii a videografii optickou stabilizaci obrazu (OIS) a stabilizaci AI (AIS stabilization).Duální hlavní kamerový systém také přijímá různé barevné matice včetně RGGB v Cine Camera a nového RYYB v SuperSensing Camera, díky čemuž je kamerový systém ideální pro generování živých a vyvážených barev obrazu. Pro selfies má fotoaparát 32MP (f / 1,2 clony) podporovaný kamerou 3D Depth Sensing pro dokonalé portréty.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.