Huawei Mate 30 Pro získá technologii pro hovory, podobnou jako má P30 Pro

Když se podíváte na připravovaný model Mate 30 Pro a srovnáte ho s Huawei Mate 20 Pro, tak si všimnete, že oba mají stejně vykrojený displej. Ale verze Mate 20 Pro má také prostor pro reproduktor na telefonní hovory, a nyní se zdá, že jeho nástupce Mate 30 Pro odstraní reproduktor a bude mít stejné řešení jako nabízí P30 Pro.

Jak je znázorněno na obrázku níže, Huawei používá více kamerových senzorů v Mate 30 Pro ke zlepšení rozpoznávání obličeje, ale také je vidět, že na horní straně není místo pro reproduktor.

Huawei Mate 30 Pro a Huawei Mate 20 ProProto společnost Huawei zřejmě nainstaluje technologii akustického displeje, která umožňuje telefonu vydávat zvuk prostřednictvím displeje. Elektromagnetická levitace zvuku promítá zvuk z vibrací na displeji do ucha uživatele, což byla technologie, která byla použita v Huawei P30 Pro.

Přestože Huawei ještě musí potvrdit oficiální design série Huawei Mate 30, je však zjištěno, že Mate 30 Pro odstranila tlačítka pro nastavení hlasitosti a nahradila jej vyspělou technologií.

Podle Huawei bude série Mate 30 oficiálně představena 19. září v německém Mnichově. Další informace o sérii naleznete v níže uvedeném článku.

Autor: Lukáš

Zdroj: WinFuture

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.