Huawei Mate 30 s vlastností AIR Glass a Super Sensing Camera

Minulý měsíc společnost Huawei zaregistrovala ochranné známky pro objektivy Cine a Matrix camera. A jak včera večer vyšlo najevo, tak společnost znovu podala novou ochrannou známku. Je zřejmé, že se snaží ochránit nové technologie, které lze použít na vlajkové lodi Huawei Mate 30.

Huawei Mate 30 Pro

V příštích třech měsících se očekávají různé nové špičkové chytré telefony. Příští týden společnost Samsung představí svou Galaxy Note 10, následovanou Apple o měsíc později s novou sadou iPhone 2019. Huawei také vydá řadu nových špičkových modelů ve druhé polovině roku. Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro. Kromě toho se očekává levná varianta, Mate 30 Lite.

O nových modelech se objevuje stále více podrobností. Například se očekává, že Mate 30 Pro bude mít znovu zářez v displeji, ve kterém je zabudována technologie rozpoznávání 3D obličeje. Přestože Huawei P30 Pro tuto pokročilou technologii nemá, byl Mate 20 Pro již minulý rok vybaven podobným biometrickým autentizačním modulem.

Chytré telefony Huawei se z hlediska kamery velmi dobře daří. Očekává se, že digitální fotoaparát Mate 30 Pro opět vynikne. Již dříve jsem informoval o dvou ochranných známkách od společnosti Huawei pro názvy Camera Matrix a Cine Lens.

Tentokrát čínský výrobce znovu podal dvě přihlášky ochranné známky EUIPO (Úřad pro duševní vlastnictví Evropské unie) a britské IPO (Úřad pro duševní vlastnictví). Jedná se o názvy Huawei Air Glass a SuperSensing.Obě ochranné známky byly zapsány 29. července 2019 společností Forresters z Mnichova v Německu. Tato společnost zastupuje velmi často Huawei Technologies na evropském kontinentu, protože německá společnost také začátkem tohoto měsíce zaznamenala jména pro Camera Matrix a Cine-Lens.

Huawei Air Glass

Název Huawei Air Glass je definován jako třída 9 s rozsáhlým popisem včetně: „Obaly na chytré telefony; pouzdra pro chytré telefony; Ochranné brýle; obaly na tabletové počítače; Ochranné fólie přizpůsobené pro chytré telefony; Stojany přizpůsobené pro mobilní telefony. ““

S názvem Air Glass rychle pomyslíte na ochranu displeje. Přestože je P30 (Pro) standardně vybaven ochranou displeje, pro tento účel se nepoužívá známé Corning Gorilla Glass. Společnost Huawei může chtít chránit obrazovku svého nového Mate tím, že jí poskytne „Air Glass“. Bude to eviudentně něco z cela nového. Série Mate 20, která byla uvedena na trh minulý rok, byla vybavena ochranou displeje od Corning Gorilla Glass, jak je možné přečíst na stránkách výrobce Corning.

Huawei SuperSensing camera

Definice „SuperSensing“ byla použita poprvé na začátku tohoto roku, Huawei P30 i P30 Pro mají hlavní mnoha megapixelovou kameru SuperSensing s rozlišením 40 megapixelů. Toto je součást kamerového systému triple / quad.

Senzor SuperSpectrum, ISP (Image Signal Processor) a čipová sada Kirin 980 spolupracují tak, že dokážou zachytit o 40% více světla. To vám umožní pořídit podrobné fotografie i večer, hlásil Huawei v té době. Výsledky jsou působivé, v žebříčku nezávislé značky DxO Mark Huawei P30 Pro stále drží první místo v kategorii „Nejlepší foto smartphony“.

Tato foto technologie SuperSensing bude pravděpodobně také použita v Mate 30 a Mate 30 Pro. Dnes byly na Twitteru zmíněny i možné specifikace kamer. Mate 30 Pro by měl dvě 40 megapixelové kamery, jeden s cine čočkou a druhý s ultra širokoúhlou cine čočkou.Fotoaparát P30 Pro má ultra širokoúhlou kameru stále 20 megapixelů. Kromě toho je použití cine čočky nové, což by mělo zlepšit kvalitu videa.

Třetí fotoaparát má rozlišení 8 megapixelů a teleobjektiv s 5x optickým zoomem. Ačkoli tweet odkazuje na Mate 30 Pro, obecně se očekává, že model Pro bude mít čtvrtý objektiv, jedná se o 3D kameru ToF. Standardní Mate 30 pravděpodobně získá tři objektivy fotoaparátu.Společnost Huawei pravděpodobně představí své nové chytré telefony Mate v říjnu, poté budou tato zařízení k dispozici od listopadu. To platí pouze pro modely 4G. Ale pravděpodobně si budete moci koupit varianty 5G pouze od prosince.

Autor:Lukas

Zdroj:LetsGoDigitals

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.