Huawei Mate 30 series bude podporovat záznam videa 4K 60FPS

Je známo, že vlajkové smartphony společnosti Huawei přinášejí nejlepší fotografické zážitky a společnost se nyní chce vedle uvedení série Mate 30 soustředit na videografické dovednosti svého kamerového oddělení.

Lidé z Neowinu se nedávno dozvěděli, že nadcházející procesor Kirin 990 bude skutečně podporovat záznam videa při 4K s 60 FPS, který byl uzamčen na 30 FPS v Kirin 980 napájejících řadu Mate 20 a P30.

Ilustrační snímek


Schopnost nahrávat video na 4K 60FPS je již na chytrých telefonech Samsung a Apple zavedena již dlouhou dobu a lze ji považovat za běžný požadavek na vlajkovou loď současných generací.

Očekává se, že procesor Kirin 990 bude představen během IFA 2019 (6. – 11. Září) a ve stejném měsíci debutuje v řadě Huawei Mate 30. Nový procesor bude navíc použit v příštím roce u řady Huawei P40.

Ilustrační snímekPodle předchozích informací bude Huawei Mate 30 Pro přicházet s novým nastavením čtyř kamer, včetně duální 40MP kamery různých velikostí objektivu, aby byl zajištěn lepší zážitek z fotoaparátu.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.