Huawei Mate 30 Series: EMUI 10 a jeho funkce

Huawei Mate 30 Series jsou první smartphony Huawei, kteří přicházejí s EMUI 10 ihned z výroby a přináší novou sadu funkcí, které zajišťují hladký a příjemný uživatelský dojem.Pojďme prozkoumat funkce EMUI 10 pro řadu Huawei Mate 30:

    EMUI 10 má uživatelské rozhraní ve stylu „magazín“, má předělaný nový systém barev UI. Získal nový barevný Always-On-Display, příjemné plynulé animace, přetvořený vzhled ikon, optimalizovanou aplikaci pro fotoaparát a mnohem více.


    Tmavý režim je jednou z klíčových funkcí EMUI 10, která pomáhá uživatelům dál používat telefon po delší dobu a snížit namáhání očí v tmavším prostředí


    Interakce Side-Touch v Mate 30 Pro umožňuje uživatelům přizpůsobit neviditelné virtuální klávesy pro nastavení hlasitosti, hraní her a fotoaparát


    AI Gesture Control umožňuje uživateli ovládat telefony řady Mate 30, aniž by se musel dotýkat displeje, zatímco podle směru vaší tváře automaticky otáčí obrazovku pro Vaše pohodlí. Zvládá skrývat detaily oznámení nebo znovu uzamkne aplikace, pokud se někdo dívá na vaši obrazovku třeba přes rameno, chrání tím Vaše soukromí. A dokáže Vám také připomenout, pokud jste příliš blízko u telefon, což není dobré pro Vaše oči.


    Chytré cestování HiCar pro pokročilé a bezproblémové propojení mezi zařízením a komunikačním a zábavním systémem automobilu.


    Spolupráce na více obrazovkách umožňuje uživatelům přenášet data a ovládat více obrazovek mezi zařízeními Huawei.


    Technologie Huawei 3D Face Unlock a otisk prstu na obrazovce zajišťující pokročilé zabezpečení dat a ochranu soukromí (pouze HUAWEI Mate 30 Pro)

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.