Huawei Mate 30 Series: Nové baterie, nové nabíjení a nové bezdrátové reverzní nabíjení

Řada Huawei Mate 30 přichází s nejnovější a výkonnou kombinací softwaru a hardwaru společnosti. A aby byla zajištěna potřebná energie, společnost nainstalovala velké baterie do smartphonů Mate 30.Pokud jde o čísla, Huawei Mate 30 získal 4200mAh baterie a Mate 30 Pro má obrovskou 4500mAh baterii. Tyto chytré telefony jsou dodávány s kabelovou a bezdrátovou technologií Huawei SuperCharge certifikovanou TUV Rheinland. Dále poskytují bezdrátové 27W Wireless HUAWEI SuperCharge a kabelové 40W HUAWEI SuperCharge poskytují uživatelům bezpečné a rychlé nabíjení.Technický gigant také oznámil kabelové a bezdrátové nabíjení v automobilu a kabelovou power banku, aby zajistil bezproblémový zážitek na všech jeho zařízeních za každé situace.

Kromě toho řada Huawei Mate 30 také zlepšila svou schopnost bezdrátového reverzniho nabíjení s 3násobnou rychlostí ve srovnání s vlajkovými loděmi předchozí generace.

Je jasné, že s rozsáhlejším využitím energie systém generuje více tepla a k vyřešení tohoto problému Huawei používá novou technologii chlazení grafenových fólií, která zajišťuje, že rozptyl tepla zůstává rovnoměrný.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.