Huawei Mate 30 series přichází s vůbec nejlepší funkcí pro editaci videa, podívejte se na demo [Video]

V loňském roce, kdy byl na trh uveden model Kirin 980, představil Huawei schopnost umělé inteligence, která se nazývá segmentace jednotlivých instancí. Vývoj telefonu to posunulo zas o kus dále. A nový model Kirin 990 má v tomto směru velký upgrade, který bychom mohli vidět jako jednu z hlavních funkcí nadcházející řady Mate 30.

Filmové studio v kapse

Na tiskové konferenci procesoru Kirin 990, Huawei demonstruje jednu z hlavních schopností AI jako segmentaci videa v reálném čase pro více instancí poháněnou novou jednotkou neuronové architektury DaVinci (NPU), která poskytuje pro tento proces maximální sílu AI.

Díky této segmentaci na více instancí může uživatel nahradit scenérie lidí / objektů a pozadí z videa v reálném čase. Současně umožňuje odebrání jednotlivých nebo více objektů, jejich reorganizaci, zvětšení a zmenšení velikosti objektů, přidání rozostření pozadí a další, a pozor! Vše v reálném čase.

Využitím těchto všech možností bychom to mohli nazvat revolucí ve střihu videa a určitě tuto funkci vyzkoušet v řadě Mate 30, která má být představena 19. září v německém Mnichově.

Autor: Lukáš

Zdroj: IFA 2019

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.