Huawei Mate X jde do prodeje v Číně 23. října

Je to již více než 6 měsíců, co nám Huawei ukázal skládací telefon Mate X, ale zařízení stále ještě není možné zakoupit. První spuštění mělo být zahájeno v červnu, ale ne. Pak tam byly zprávy, že to bude zahájeno v září, ale to se nestalo. Nyní, nové informace říkají, že telefon bude konečně spuštěn 23. října.

Unboxing Huawei Mate X

Zdroj uvádí, že skládací zařízení Huawei bude představeno v Číně 23. října. Předobjednávky se spustí ve stejný den a prodej bude spuštěn v prvním týdnu listopadu.

Bylo také oznámeno, že bude k prodeji pouze 300.000 kusů Mate X. To je méně než 700.000 kusů, které vydal Samsung jeho Galaxy Fold, který je první soupeř pro Mate X.

Nové datum může být skutečné, protože generální ředitel Huawei Yu Chengdong odhalil během spuštění série Mate 30, že Mate X se začne dodávat za měsíc.

Huawei Mate X dorazí s procesorem Kirin 990 5G a ne s Kirin 980, který poháněl verzi zobrazenou na události před MWC v únoru. Video, které se objevilo na YouTube před několika dny, odhalilo, že zařízení má nyní tlačítko pro uvolnění obrazovky, když je složeno do telefonního režimu.

Zde se můžete podívat na unboxing nového Mate X:

Snažím se zjistit více podrobností, hned jak něco vypátrám budu Vás informovat.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.