Huawei Mate X natočen s poškozenou obrazovkou

Společnost Huawei nedávno začala prodávat svůj první skládací smartphone Huawei Mate X poté, co několikrát odložila spuštění o několik měsíců, aby se ujistila, že zařízení bude dostatečně odolné. V příštích měsících společnost také uvede na trh vylepšený Mate Xs a později se očekává spuštění druhé generace Mate X2.

Nyní se na internetu objevilo video smartphonu Huawei Mate X, které nám ukazuje zařízení s nefunkční obrazovkou. Zatím však není známo, co se stalo, zda k tomu došlo v důsledku poškození ze strany uživatele nebo problém nastal při běžném používání zařízení.

Huawei Mate X

Jak již bylo řečeno, netušíme, co se stalo s tímto skládacím smartphonem Huawei Mate X. Telefon mohl spadnout nebo by mohl být vystaven ostrému předmětu, ale to jsou zatím jen předpoklady. Byla jen otázka času, než se na internetu objeví nějaké porouchané zařízení.

Vzhledem k tomu, že jsme neslyšeli ani nenarazili na zprávy týkající se problému se zobrazením na smartphonech Huawei Mate X, zdá se pravděpodobné, že jednotka zobrazená ve videu má displej poškozený kvůli chybě uživatele zařízení.

Smartphone si bohužel o poškození říká sám, protože design skládání směrem ven má hlavní nevýhodu, že obrazovka je neustále vystavena pro případný náraz. Pokud tedy telefon spadne z vaší ruky, existuje zde značné riziko poškození.

Dříve musel Samsung odložit spuštění svého prvního skládacího smartphonu Samsung Galaxy Fold poté, co první prodejní kusy začaly mít problémy s displejem a mnozí kritizovali kvalitu sestavení. Nakonec společnost odložila uvedení Galaxy Fold a provedla změny v designu telefonu, než je začala znovu prodávat na trhu. To ale v tomto případě nejspíše nehrozí.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.