Huawei Mate X přijde s novým procesorem Kirin a novými specifikacemi kamer

Huawei provádí nové optimalizace a různá vylepšení pro Mate X a jeho uvedení na trh je opět posunuto na konec tohoto roku. Uprostřed tohoto zpoždění se objevily nové informace, které ukazují, že nové optimalizace zahrnují také nové změny specifikací.

Mate X vylepšený model

Huawei Mate X bude nyní přicházet s novým procesorem Kirin (očekává se Kirin 990) namísto Kirin 980 a v kamerové sekci došlo také k výrazným změnám, snímače mají mít senzor RYYB nahrazující RGB, informoval Neowin.

Tato vylepšení, včetně nového procesoru a nového snímače kamery, dává smysl, protože tím, že je telefon zpožděn již dlouhou dobu. Tak by při jeho představení měl mnohem horší specifikace než bude mít série Mate 30. Proto bude Mate X vybaven novým procesorem Kirin a dalšími vylepším kamery.

Mate X vylepšený model


Kromě toho bychom mohli očekávat, že telefon může také přijít s novou verzí softwaru EMUI 10 namísto EMUI 9.1, ale ještě to není potvrzeno.

Podle předchozích informací nová škála optimalizací počítá také se změnou „uvolňovacího tlačítka“ na zadní straně zařízení. Které, by mělo nyní obsahovat notifikační diodu.

Navíc vzhledem k novým optimalizacím na Huawei Mate X se očekává, že nové datum představení bude až v listopadu.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.