Huawei Mate X přijde se dvěma různými procesory, představení se očekává příští měsíc

Skládací telefon Huawei, Huawei Mate X, prochází optimalizací svého původního designu a má být uveden na trh koncem tohoto roku. Na IFA 2019 společnost přišla s několika aktualizacemi, které nám sdělují nejnovější vývoj příběhu Mate X.

Vylepšený Mate X

V mediální briefingu na IFA 2019 Huawei informoval, že vydá dvě verze Mate X, včetně nové varianty s procesorem Kirin 990 a druhé s Kirin 980.

Víme také, že Mate X má pouze verzi 5G, ale není potvrzeno, zda přijde i s „levnější“ variantou, protože Kirin 990 podporuje také verzi 4G. Nicméně, Huawei je pravděpodobnější 5G verze Kirin 990, spíše než 4G.

Ze softwarového hlediska je možné, že Mate X bude běžet na EMUI 10 místo EMUI 9.1. Kromě toho společnost také provedla několik vylepšení v designu, jako je změna materiálu tlačítka pro uvolnění záhybu na zadní straně zařízení.

Nový Mate X„Nejdříve jsme chtěli představit Mate X, abych byl upřímný, minulý měsíc (srpen 2019). Pak jsme to ale odložili. Možná příští měsíc (říjen 2019). “Řekl Richard Yu, generální ředitel Huawei Consumer Business Group.

Prohlášení společnosti Yu je podobné tomu, co jsme již slyšeli o možném spuštění Mate X, ale doufáme, že společnost brzy oznámí oficiální datum uvedení na trh.

Autor: Lukáš

Zdroj:TechRadar

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.