Huawei Mate X spatřen živě

Čínský novinář jménem Li Wei narazil na generálního ředitele společnosti Huawei, Richard Yu, zatímco na letišti Yu v té době používal Mate X. Wei byl schopen vyfotit nějaké nové fotografie Mate X při rozhovoru s Yu. A to ukazuje hrstku aktualizací designu, které Huawei nedávno udělal.

Huawei Mate X

Nejviditelnější změnou v této nejnovější aktualizaci je vzhled připomínající uhlíková vlákna, která lze vidět kolem senzorů fotoaparátu a pantů. I když není jasné, zda je toto pravé uhlíkové vlákno nebo pouze umělý materiál pro vzhled. Je ale celkem možné, že by Huawei použil skutečná uhlíková vlákna vzhledem k ceně Mate X.

Níže uvedené obrázky byly pořízeny, když Yu komunikoval s Mate X na letišti když letěl na zahajovací konferenci v Číně kde se puváděl na trh Mate 20 X 5G.

Huawei Mate X
Huawei Mate X
Huawei Mate X

 
Kromě toho je zde také čtvrtý kamerový senzor, který je jasně vidět na zadní straně. Mate X, který Huawei před několika měsíci ukázal, měl pouze tři kamery, ale webové stránky společnosti potvrzují, že existuje čtvrtý senzor, což je snímač hloubky letu „ToF“. Tlačítko, které Huawei používá k rozvinutí Mate X, bylo také změněno touto úpravou designu, nyní má o něco větší velikost a červený bod ve středu.


Tyto obrázky nám bohužel neřeknou nic o OLED displeji ani o tom, zda Huawei vylepšil tento hlavní aspekt telefonu. Mnoho z nich má stále obavy z trvanlivosti, stejně jako obavy z „zmačkání“ ve středu displeje a toho, zda to Huawei dokázalo minimalizovat.

Huawei dříve oznámila, že odložila Mate X do konce tohoto roku. A Richard Yu to dále potvrdil.

Autor: Lukáš

Zdroj:9To5Google

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.