Huawei Mate X2 Lunar New Year byl v tichosti uveden na čínský trh

Huawei Mate X2 v kožené verzi / Zdroj fotografie: Huawei

Číňané slaví lunární rok 15 dní, a to konkrétně od 1. dne lunárního kalendáře do 15. dne. Během lunárního Nového roku znamená červená barva v Číně jediné – štěstí. S ohledem na tento fakt společnost Huawei uvedla na trh skvěle vypadající červenou koženou edici svého skládacího Huawei Mate X2 v Číně.

N aobrázku sdíleném uživatelem čínské sociální sitě Weibo, Yixiu Technology Junem, stojí, že se nejnovější mobil od Huawei jmenuje Huawei Mate X2 Lunar New Year Red Limited Edition. Hardware je vesměs stejný jako u běžné verze Huawei Mate X2. Hlavními aspekty, ve kterých je nová verze jiná, jsou ty, že má 12GB RAM a 1TB úložiště. Kožená záda jsou veganská, takže kvůlu tomuto mobilu nebylo zabito žádné zvíře.

Tato nová edice Huawei Mate X2 byla v tichosti spuštěna společností Huawei. V současnosti je telefon k dispozici pouze v kamenných prodejnách v Číně a to za cenu těžko uvěřitelných 3 3005 USD.

Huawei Mate X2 má 6,45palcový OLED displej s 90Hz obnovovací frekvencí a průstřelem vlevo v horním rohu, který je ve tvaru pilulky. V průstřelu se ukrývá 16MPx selfie kamerka s 3D senzorem pro rozmazání pozadí, pro co největší bezpečí. Skládací displej je 8palcový a rovněž se chlubí 90Hz obnovovací frekvencí.

Na zadní straně nalezneme čtyři fotoapráty s tím, že hlavní snímač má 50 MPx, ultraširokoúhlý snímač má 16 MPx, teleobjektiv 16 MPx a periskopický objektiv s 8 MPx. Operační systím je zde EMUI 11, který je možné upgradovat na EMUI 12. V Číně se samozřejmě pyšní operačním systémem společnosti HarmonyOS 2.0. Procesor je zde Kirin 9000, který je podporován 4500mAh baterií společně s podporou 55W rychlého nabíjení.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.