Huawei MateBook D nás láká před jeho představením

Společnost Huawei naplánovala představení nového produktu v Číně 25. listopadu, kdy se očekává, že společnost uvede na trh několik nových produktů, včetně Huawei MatePad Pro a inteligentního reproduktoru Huawei Sound X. Nyní společnost škádlí uvedením dalšího produktu – MateBook D.

Společnost dnes potvrdila, že během stejné akce uvede na trh i nový notebook. Společnost Huawei odhalila sdílením upoutávky na Weibo, že společnost uvede Huawei MateBook D na své konferenci 25. listopadu v Číně.

Upoutávka MateBook D

Kromě názvu produktu a data jeho uvedení na trh společnost dosud nezveřejnila více podrobností o MateBook D. Všestranný plakát však obsahuje některé informace týkající se zařízení.

Na plakátu je vidět, že notebook bude dodáván se dvěma porty USB na straně a 3,5 mm konektorem pro sluchátka. Předpokládá se, že design nadcházejícího Huawei MateBook D se bude lišit od zařízení předchozí generace a zdá se, že společnost se více zaměřuje na design prvotřídní kvality.

Očekáváme, že společnost nabídne větší poměr obrazovky k tělu a nabídne úzký rámeček kolem displeje a některé další funkce ke zvýšení produktivity. Očekává se, že společnost ještě malinko představí toto zařízení před jeho spuštěním prostřednictvím upoutávek na sociální média, podobně jako to dělá Huawei s MatePad Pro a Sound X.

Zatím víme, že společnost plánuje představit na konferenci 25. listopadu v Číně, tyto zajímavé produkty – MateBook D, MatePad Pro a Sound X.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.