Huawei MatePad Pro získá podporu rychlého nabíjení

Očekává se, že Huawei brzy uvolní svůj vlajkový tablet s názvem MatePad Pro. Předchozí zprávy tvrdily, že by to mohl být MediaPad M7. Nedávné zprávy, které byly zveřejněny, jsou designové a barevné varianty. Seznam tabletů byl údajně spatřen v certifikační agentuře 3C. Ukazuje, že zařízení může dostat až 40 W rychlé nabíjení.

Snímky obrazovky nám ukazují, že MRX-W09 a MRX-W19 jsou čísla modelů připravovaného MatePad Pro. Text „MRX“ v čísle modelu odkazuje na „Marx“ kódové označení tabletu. Tato dvě čísla modelu by mohla patřit k edicím LTE a Wi-Fi MatePad Pro. To znamená, že dostane rychlé nabíjení Huawei SuperCharge jako nedávno představené telefony řady Mate 30 a Mate 30 Pro.

Huawei MatePad Pro

Zatím je tablet zahalenou rouškou tajemství, ale šušká se, že rozlišení MatePad Pro bude 1440 x 2560 pixelů. Získá kameru umístěnou v průstřelu v displeji. S tenkými rámečky kolem displeje se očekává velmi vysoký poměr obrazovky k tělu.

Očekává se, že zařízení bude pohánět nová čipová sada Kirin 990. Může přijít ve verzi 8 až 12 GB RAM. Také je velmi pravděpodobné, že může mít vnitřní paměť 256 GB ale i 512 GB. U MatePad Pro se také očekává snímač otisků prstů na displeji. Zadní strana tabletu je vybavena duálním kamero. O konfiguraci duálních čoček však zatím nepadlo žádné slovo.

Render MatePad Pro ukázal, že bude možné připojit k tabletu klávesnici pomoci magnetických konektorů. Tablet chce také zavést podporu pro stylus M-Pen. Už není ani tajemství také to, že bude nabízen v několika barvách, jako je černá, bílá, oranžová a zelená.

Huawei MatePad ProDatum spuštění a ceny MatePad Pro jsou aktuálně pod pokličkou. Očekává se, že společnost Huawei představí sérii Huawei Nova 6 již v prosinci.  A podle všeho s ní bude představen nový MatePad Pro.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.