Huawei MediaPad M7 (MatePad Pro) se nám opět odhaluje

Začátkem tohoto měsíce indická publikace přinesla několik ukázek připravovaného tabletu Huawei MediaPad M7. Bude to zároveň první tablet s displejem, který bude mít „průstřel“. Včera odpoledne, dobře známý analytik Evan Blass uvedl na Twitteru, že se zařízení bude jmenovat MatePad Pro. Je možné, že některé trhy pravděpodobně dostanou stejné zařízení s odlišnými názvy. Včera Blass sdílel nový snímek zařízení MediaPad M7, aby odhalil design tabletu s děrováním v displeji.

Huawei MediaPad M7

Obrázek ukazuje, že Huawei MediaPad M7 (MatePad Pro) se může pochlubit vysokým poměrem obrazovky k tělu, protože má štíhlé rámečky kolem displeje. Tablet je interně označován jako „Marx“ a jak je vidět na obrázku, nese podporu magic klávesnice a Huawei stylusu M-Pen.

Níže jsou uvedena exkluzivní vykreslení, která začátkem tohoto měsíce unikla na webu 91mobiles. Vydání MediaPad M6 10.8, které vyšlo oficiálně v červnu tohoto roku, bylo vybaveno předním snímačem otisků prstů, který byl zabudován pod jeho kapacitní tlačítko „home“. Díky tenkým rámečkům se zdá, že zařízení MediaPad M7 dostane snímač otisků prstů na displeji.

Huawei MediaPad M7

Zadní strana MatePad Pro je vybavena vystupujícím vertikálním nastavením kamery, které obsahuje LED blesk a dva kamerové senzory. Zdá se, že mezi dvěma mřížkami reproduktorů na spodním okraji zařízení je port USB-C.

Přestože se MatePad Pro objevil na více obrázcích, žádný z nich nepotvrzuje, zda má 3,5 mm zvukový konektor. Rovněž není potvrzeno, zda může být stylus M-Pen připevněn k okraji zařízení nebo zda může být uložen do pouzdra v těle tabletu. Protože získá podporu pro volitelnou magnetickou klávesnici, může být vybaven magnetickými body připojení. Co se týče barev je jasné, že černá a bíla budou každopádně. Teď jen záleží zda, Huawei přidá nějaký živější odstín.

Zatím nejsou k dispozici žádné informace o specifikacích zařízení MediaPad M7. Vzhledem k tomu, že se může jednat o vlajkový model, může obsahovat čipovou sadu Kirin 990, 8 GB RAM a 256 GB nativního úložiště. Nejspíše bude osazen i velkokapacitní baterií. Neexistuje žádné slovo o datu spuštění a cenách tabletu.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.