Huawei měl letos velmi divoký rok. Čím Vás Huawei letos potěšil nebo naopak zklamal?

V roce 2019 společnost Huawei uvedla na trh několik nových chytrých telefonů s novými technologiemi a 5G. Dále uvedlo na trh nové smartwatch s novou čipovou sadou a dalšími funkcemi. Tablety mají nový design a poprvé se na nich ukázal displej s děrováním.

Společnost uvedla na trh své vlajkové chytré telefony – řady Huawei P30, Huawei Mate 30, Huawei Mate 30 5G, Honor V30 a V30 5G, Honor 20, Huawei Nova 6 5G a další. A další příslušenství jako Huawei GT 2, Honor MagicWatch 2, Huawei FreeBuds 3. Tablety  MatePad Pro, MediaPad M6 a mnoho dalších zařízení, která si zákazníci také již zakoupili.

HuaweiTento rok Huawei také představil svůj operační systém – HarmonyOS / Hongmeng OS pro inteligentní zařízení, dlouhou dobu se spekulovalo, že systém uvidíme také ve smartphonech. Huawei se však rozhodl udržet si Android pro nadcházející smartphony.

Pokud jde o technologii, EMUI 10 je jednou z největších upgradů oproti svým předchůdcům a nejlepší starší vlajkové lodě ji již dostaly nebo brzy dostanou prostřednictvím OTA.

Jak vidíte není toho zrovna málo a určitě jsem něco vynechal. Ale i tak si myslím, že má za sebou Huawei divoký rok 2019. Co si myslíte Vy?  Čím Vás Huawei letos překvapil nebo naopak Vás zklamal?

Autor: Lukáš

Štítky:, ,
Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.