Huawei může potvrdit dostupnost Mate X na HDC 2019

Huawei již dříve potvrdilo, že Mate X prochází optimalizačním režimem, protože chce, aby byl produkt co nejlepší až přijde na trh. Společnost může potvrdit své oficiální datum zahájení prodeje na Huawei Developer Conference 2019 počínaje 9. srpna.

Huawei Matee X

Očekává se, že společnost Huawei oznámí dostupnost skládacího telefonu Huawei Mate X, ale zdá se, že představení telefonu se bude konat v září, aby se vrhnul do prodeje společně se Samsung ‚Galaxy Fold. Jak to zatím vypadá cena Mate X se očekává s cenovkou 9999 juanů (kolem 1440 $) ), uvedli průmyslové zdroje.

Z mého pohledu je cena zařízení ve srovnání s původní předpovídanou cenou kolem 2300 EUR (nad 50 tisíc CZK) příliš nízká, což přidává spekulace, že může existovat varianta Lite. Ale to je zatím jen moje osobní domněnka. Jinak si neumím vysvětlit ty cenové skoky.

26. července He Gang, prezident divize Huawei Smartphone Product Division, řekl médiím, že Huawei Mate X je stále optimalizován pro dokonalé použití a bude uveden až po získání nejvyššího stupně měření kvality společnosti.

Řekl také, že proces optimalizace zahrnuje nové funkce, nové metody návrhu a další řešení potíží, problémů a výzev pro různé scénáře, které společnost dosud nevěděla.

V současné době Huawei oficiálně nepotvrdil žádné informace ohledně Mate X. Naštěstí jsme jen pár dní od vývojářské konference, abychom zjistili, zda se na akci objeví Mate X.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.