Huawei může zavést aktualizaci EMUI 10 beta pro řadu Mate 20 společně s P30

Na konferenci vývojářů Huawei v roce 2019 představil Wang Chenglu, prezident zákaznického oddělení softwaru BG společnosti Huawei, EMUI 10.Na tiskové konferenci Wang Chenglu oznámil, že EMUI 10 bude spuštěn v příští generaci řady Huawei Mate 30.

Na konci konference Wang Chenglu také oznámil, že série Huawei P30 a další modely budou první, kdo získá verzi beta verze EMUI 10 8. září, a řada Mate 20 bude zahájena později. Společnost nepotvrdila datum zavedení EMUI 10 beta pro řadu Huawei Mate 20. Pouze uvedla, že to bude v září. Na povrch se dostali informace o možném datu zavedení řady Mate 20. Společnost Huawei může vydat aktualizaci EMUI 10 beta pro chytré telefony řady Mate 20 společně s řadou Huawei P30. Měl by být spuštěn do 10. září. Tato časová osa je zatím pouze pro čínské varianty.

Podle dostupných informací již Huawei testuje EMUI 10 a Android Q beta na Huawei Mate 20 Pro. Jak víme, Huawei Mate 20 Pro je součástí Google Android beta programu. Nemělo by existovat tedy žádné zpoždění pro vydání verze Beta nebo stabilní aktualizace pro globální uživatele.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.