Huawei Nova 3i dostává prosincovou aktualizaci zabezpečení, jak to bude s EMUI 10?

EMUI 10 přináší vzrušení mezi uživatele chytrých telefonů Huawei a společnost rozesílá tuto verzi na většinu svých zařízení, zatímco některá z nich zůstala nedotčena.

Když už je řeč o nedotčených smartphonech, Huawei Nova 3i ještě stále nemá potvrzenou aktualizaci na EMUI 10 a Huawei zřejmě tento rok uzavře bez jakýchkoli zpráv týkajících se této záležitosti. Protože tento smartphone nyní dostává prosincovou aktualizaci zabezpečení, což naznačuje, že uživatelé Nova 3i musí čekat ještě pár měsíců, abyste dostali oficiální prohlášení.

Huawei Nova 3i

Oprava zabezpečení z prosince 2019 přináší opravy na 3 kritických, 24 vysokých a 1 středních úrovních společných chyb zabezpečení a ohrožení (CVE) nalezených na chytrých telefonech Huawei / Honor. Předchozí aktualizace vyřešila 33 CVE.

Huawei Nova 3i získává nejnovější aktualizaci zabezpečení s EMUI verze 9.1.0.267 se 132 MB a stále se rozšiřuje.

Je třeba poznamenat, že se jedná o aktualizaci zabezpečení, před kterou byla provedena listopadová oprava již minulý měsíc. Protože je telefon naplánován na čtvrtletní cyklus aktualizací zabezpečení, není jasné, proč jej Huawei neustále aktualizuje.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.