Huawei Nova 5 Pro, bude v limitované edici Jackson Yee

Huawei je připraveno oznámit nový telefon Nova, který se bude tentokrát nazývat Nova 5z, ale to není jediný telefon Nova, na kterém Huawei pracuje. Oficiální účet Huawei na síti Weibo nadhodil informaci, že zařízení Nova 5 Pro dostane příští měsíc limitovanou edici Jackson Yee.

Limitovaná edice

Jackson Yee je čínský zpěvák, tanečník a herec. Je členem čínské chlapecké skupiny TFBoys. Na globálním trhu to není zřejmé, ale Jackson Yee byl již několikrát tváří u modelů Nova. Ve své domovině prezentoval model Nova 3, Nova 4 a model Nova 5.  Náznak z plakátu ukazuje, že limitovaná edice Nova 5 Pro Jackson Yee Limited přijde ve fialové krabičce s podpisem zpěváka vyrytým nahoře. Ukazuje také, že telefon dorazí v listopadu, ale neukazuje přesné datum.

Telefon s omezeným vydáním by měl přicházet se speciálními dárky, které se nenacházejí ve standardní verzi, jako je podepsaný kufřík a další suvenýry. Titulek také naznačuje, že by balení mohlo obsahovat na lístek na koncert.Jinak co se týče specifikace, tak by měla být Nova 5 Pro Jackson Yee Limited Edition stejná jako standardní verze.

Nova 5 Pro má 6,39palcovou obrazovku 2340 x 1080. Jedná se o panel OLED, takže Huawei přidal skener otisků prstů na displeji. Telefon je napájen procesorem Kirin 980 a má 8 GB RAM s 128 GB nebo 256 GB úložného prostoru.

Na zadní straně telefonu jsou čtyři fotoaparáty – primární fotoaparát s rozlišením 48 MP, ultraširoký fotoaparát s úhlopříčkou 16 MP, makro s 2MP makro a snímač hloubky 2 MP. Má také 32MP selfie fotoaparát. Mezi další přednosti patří baterie s kapacitou 3 500 mAh s podporou 40 W rychlého nabíjení SuperCharge, Bluetooth 5.0, NFC a EMUI 9.1 na základě Android 9 Pie.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.