Huawei Nova 5T bude brzy v Evropě s aplikacemi Google

Huawei oznámilo, že přináší Huawei Nova 5T do Evropy. Přestože společnost neinformovala o konkrétním datu zahájení je zřejmé, že se to stane brzy.

Je třeba si uvědomit, že tento smartphone je již k dispozici v jiných zemích a běží na platformě Android 9 s předinstalovanými certifikovanými službami Google Mobile Services spolu s aplikacemi Google.Protože Huawei Nova 5T je na trhu již nějakou dobu, tak si můžete prohlédnout jeho specifikace.

Huawei Nova 5T přichází s 6,26 palcovým displejem s rozlišením FHD +, poháněný je procesorem Kirin 980 včetně 8 GB RAM + 128 GB interní paměti.

Pro fotografování je vybaven přední kamerou s 32 MP (f / 2,0), zadní kamerou Quad včetně 48 MP (f / 1,8) Hlavní + 16 MP (f / 2,2) širokoúhlý + 2 MP (f / 2,4) makro a 2 MP (f / 2,4) ) hloubkový senzor.

Telefon je vybaven snímačem otisku prstu na boku telefonu. Je osazen baterií s kapacitou 3750 mAh s portem USB typu C pro 22,5 W Huawei SuperCharge a běží na EMUI 9.1.

Produkt Huawei Nova 5T byl uveden na trh ve třech barevných variantách včetně Midsummer Purple, Crush Blue a Black. Jeho cena se v Evropě očekává kolem 400 EUR 10500 CZK.

Reklama na Novu 5T

Je to trochu nestandartní vydání, protože telefon nebyl původně určen pro Evropský trh. Huawei se k tomuto kroku rozhodl zřejmě proto, že má ještě certifikované služby Google. Takže nebude problém s prodejem.

Do Evropy se také nedostal proto, že je to defacto převlečený Honor 20. A nemělo by cenu prodávat dva totožné telefony akorát pod jinou značkou. Zdá se, že Huawei pomalu mění obchodní strategii.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiOfficial

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.