Huawei Nova 6 5G dostane širokoúhlou selfie kameru!

Společnost Huawei oficiálně potvrdila představení prvního chytrého smartphonu řady 5G – Huawei Nova 6 5G, který bude představen na trh 5. prosince v čínském Wu-chanu a má dva fotoaparáty na selfie.

Podle společnosti bude Huawei Nova 6 5G vybaven dvojitým děrovaným displejem pro hlavní selfie fotoaparát (očekává se 32MP) a druhý pro 105-stupňovou ultra širokoúhlou selfie kameru.

Nova 6 5GNavíc, Huawei Nova 6 5G přijde se selfie super noční scénou 2.0 pro pořizování lepších selfies v tmavém prostředí, které bylo dříve představeno v sérii Nova 5.

Huawei Nova 6 5G také přijde s podporou duálního síťového režimu SA / NSA 5G.

Podle předchozích informací bude Huawei Nova 6 dodáván s děrovaným displejem a má svisle zarovnanou trojitou zadní kameru následovanou LED bleskem a na pravé straně má další senzory, případně laserové automatické ostření nebo ToF kameru.

Huawei Nova 6Na pravé straně telefonu jsou tlačítka pro nastavení hlasitosti a tlačítko napájení, které by mohlo mít zabudovaný snímač otisku prstu.

Huawei Nova 6 již dokončila certifikaci od TENAA a 3C se 40W Huawei SuperCharge a u modelů 4G a 5G podporujících architekturu duálního režimu NSA / SA 5G.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.