Huawei Nova 6 5G (WLZ-AN00) se již pomalu certifikuje!

V současné době je čipová sada Kirin 990 od Huawei jediným vlajkovým čipem 5G na trhu. A je to, to nejlepší, co můžete od Huawei dostat. Procesor Exynos 990, který byl včera oficiálně představen, je vlajkovou lodí na poli procesorů společnosti Samsung 5G SoC, který bude možná příští rok poprvé uveden v řadě Galaxy S11. Hlavním soupeřem Kirin 990 je 5G Qualcomm Snapdragon 865. Očekává se, že bude oficiálně představen do prosince. Po několika měsících tvrdé práce má Huawei za cíl uvést na trh několik 5G vlajkových telefonů před svými konkurenty. Očekává se, že Honor V30 5G bude v příštím měsíci již oficiální. Nové informace ukazují, že telefon Huawei Nova 6 ve verzi 5G již funguje a je plně testován.

Nový 5G telefon od společnosti Huawei s číslem modelu WLZ-AN00 byl umístěn v databázi čínského ministerstva průmyslu a informačních technologií (CMIIT). Zdá se, že chytrý telefon lze označit jako Waltz. Seznam neobsahuje žádné informace o specifikacích telefonu, ale potvrzuje, že Nova 6 je 5G smartphone. Pravděpodobně bude také poháněn čipovou sadou Kirin 990 5G.

Ilustrační foto

Očekává se, že společnost Huawei ohlásí každou chvíli chytrý telefon Honor V30 5G. Jelikož Nova 4 byla představena v prosinci loňského roku, může Nova 6 dorazit do konce tohoto roku. Spousta variant smartphonu jako WLZ-TL10, WLZ-TL00, WLZ-AL10, WLZ-AL00, WLZ-L29, WLZ-LX2 a mnoho dalších se již objevilo v databázi Bluetooth SIG. Díky certifikaci Bluetooth se znovu neobjevily žádné podrobnosti o specifikacích telefonu. Zdá se však, že Nova 6 bude k dispozici také ve vydání 4G.

Huawei 5G

V souvisejících zprávách prezident Honor George Zhao odhalil, že nadcházející Honor V30 bude vybaven podporou režimů Non-Stand Alone (NSA) a Stand Alone (SA). Mnoho úniků odhalilo několik detailů telefonu. Také se spekuluje, že budou dva modely klasický Honor V30 a poté Honor V30 Pro.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.