Huawei Nova 6, Nova 6 5G díky 3C odhalují podporu rychlého nabíjení 40 W

Poslední zprávy odhalily, že Huawei může v prosinci zahájit provoz smartphonu Nova 6. Uniklý render, který se vynořil v předchozím týdnu, odhalil přední a zadní stranu telefonu. Očekává se, že smartphone dorazí na domácím trhu ve vydáních 4G a 5G. WLZ-AL10 a WLZ-AN00 jsou příslušná čísla modelů chytrých telefonů Huawei Nova 6 a Nova 6 5G. Oba chytré telefony získaly schválení od úřadu 3C v Číně, díky kterému byly odhaleny jejich možnosti rychlého nabíjení.

Předchozí zprávy odhalily, že WLZ-AN00 je číslo modelu chytrého telefonu Huawei Nova 6 5G. 5G vydání Nova 6 přineslo schválení čínskou autoritou MIIT. Model WLZ-AL10 byl také spatřen s dalšími čísly modelů, jako jsou WLZ-AN00, WLZ-LX2, WLX-L29 a mnoha dalšími variantami v databázi certifikace Bluetooth SIG.

Render Huawei Nova 6 5G

Nyní jsou modely WLZ-AL10 a WLZ-AN00 certifikovány na čínském povinném certifikátu (CCC) pro domácí trh. Nabíječka HW-100400C00, která byla schválena společně s telefonem, podporuje rychlé nabíjení až 40 W.

Musíme si ještě počkat na další konkrétnější úniky. Smartphone Nova 5G by mohla pohánět čipová sada Kirin 990 5G. Očekává se, že oba telefony dorazí se stejnými specifikacemi a jediný rozdíl ve variantě 4G může spočívat v tom, že by mohl představovat jinou SoC.

Chytrý telefon Nova 6, který v minulém týdnu unikl, odhalil, že je vybaven celoskleněným tělem. Telefon bude vybaven OLED displejem s průstřelem. Otvor je vybaven dvěma fotoaparáty, zatím není přesně jasné, jaké budou mít rozlišení. A zdá se, že obrazovka bude mít zabudovanou čtečku otisků prstů.

Uniklá přední část telefonu

Zadní strana Huawei Nova 6 má vertikální kamerový modul, který obsahuje tři čočky a LED blesk. Vedle toho se jeví laserová jednotka autofokusu nebo čtvrtý kamerový senzor. Pravý okraj smartphonu je vybaven ovladačem hlasitosti a vypínačem.

Nyní, když telefony Nova 6 a Nova 6 5G mají schválení 3C, může se brzy objevit na TENAA se všemi jeho specifikacemi.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.