Huawei Nova 6 SE se ukazuje s designem Quad kamery, vidíte v tom iPhone 11?

Společnost Huawei dnes uspořádala zahajovací akci v Číně, kde byla představena řada produktů, včetně verze Nova 6 5G a verze 4G. Společnost také překvapila odhalením chytrého telefonu Nova 6 SE, který spadá do segmentu střední třídy, ale s působivým designem. Huawei Nova 6 SE má jako svůj nejvýraznější rys design zadní kamery, který připomíná nejnovější iPhone Apple 11.

Huawei Nova 6SE

Zařízení Huawei Nova 6 SE využívá displej s jedním děrovacím otvorem na rozdíl od modelu Nova 6 s širším výřezem, ve kterém jsou umístěny dva selfie fotoaparáty. Děrovací otvor je umístěn v levém horním rohu displeje. Tím pádem má smartphone v horní části extrémně zmenšený rám. Rámeček v dolní části zařízení je také krásně úzký. A telefon vypadá na první pohled skvěle a moderně.

Huawei Nova 6SE

Vzadu je nejvýznamnějším prvkem design fotoaparátu. Nova 6 SE dostal balení čtyř kamer. Vyniká tím, že kamery sedí na čtvercovém modulu, který vypadá velmi podobně, jako to udělal letos Apple v řadě iPhone 11. Nova 6 SE využívá čtyři zadní kamery uspořádané symetricky na modulu, zatímco LED blesk je těsně pod modulem. Hlavní kamera je 48MP senzor s funkcemi AI / Beauty. Na předním straně je v děrovacím otvoru umístěna 16MP kamera pro selfie.

Zařízení Huawei Nova 6 SE je vybaveno 6,4 palcovým LCD displejem a je napájeno čipovou sadou Hisilicon Kirin 810. Zařízení je dodáváno v 8 GB RAM a 128 GB úložného prostoru. Telefon získal vynikající baterii 4200 mAh, která má podporu superrychlého nabíjení 40 W. Zařízení nemá v zadní části telefonu snímač otisků prstů, používá senzor umístěný na boku telefonu.

Nova 6 SE je k dispozici ve třech barvách: magická noční černá, Třešeň Jasno a Qijing Forest. Pokud jde o ceny, tak Huawei Nova 6SE má cenu 2199 juanů (311 $).

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.