Huawei odkládá svou výroční konferenci pro vývojáře kvůli virovému vypuknutí

Společnost Huawei oznámila, že odloží svou největší každoroční konferenci pro vývojáře, HDC.Cloud. Důvod uváděný pro odklad je nové ohnisko viru ve Wu-chanu, které v Číně vyvolalo poplach.

Podle webové stránky akce byl HDC.Cloud 2020, který se původně plánoval na Shenzen od 11. do 12. února 2020, odložen na 27. – 28. března 2020. Hlavní událost bude tedy více než měsíc zpožděná, ale i tak bude poté stále vysílána prostřednictvím živého webového vysílání. Hlavním důvodem odložení je nové vypuknutí viru, které ovlivnilo především oblast Wuhan v Číně. Coronavirus je zodpovědný za ohnisko a je známo, že způsobuje případy pneumonie neboli zápal plic u infikovaných.

Snímek ze starší konference

Mnoho společností působících v regionu varovalo své příslušné zaměstnance a občané s bydlištěm v regionu byli upozorněni, aby při pohybu na volném prostranství postupovali opatrně. Navíc to dokonce vedlo k tomu, že v jihovýchodní Asii byly vyprodány obličejové roušky. Okres Wuhan je v současné době v karanténě s 11 miliony lidí, kteří mají zakázáno opustit region. Bohužel, zatím bylo potvrzeno 17 obětí, které zahynuly v důsledku tohoto viru.

Pro ty, kteří nevědí, je HDC.Cloud největší každoroční konferencí pro vývojáře skupiny Huawei, což znamená, že se jedná o velmi významnou událost. Konference Huawei pro vývojáře v roce 2020 je celosvětovou událostí, která také naláká přítomnost zahraničních vývojářů v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Cílem konference je vybudovat globální platformu pro komunikaci a je to každoroční událostí za posledních 30 let.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.