Huawei oficiálně potvrzuje ceny nové Huawei Vision

Společnost Huawei včera v Číně oznámila svůj nový produkt Smart Screen – Huawei Vision spolu s podrobnostmi o dostupnosti cen, které byly během svého globálního odhalení v německém Mnichově tajeny.

Huawei VisionHuawei Vision 65-palcová verze má cenu 6999 juanů (981$ -23599 CZK). Je to tedy o něco méně než uniklo před pár dny na Weibo. Jeho představení mimo Čínu však zatím nemá konkrétní datum.

Huawei Vision 4K Quantum Dot Screen s vyšší barevnou škálou a obnovovací frekvencí až 120 Hz. Pokud jde o velikosti obrazovky, Huawei bude zpočátku nabízet 65 palců a 75 palců a plánovanou verzi 55 palců a 85 palců vydá později.

Zařízení Huawei Vision je poháněno inteligentními čipovými sadami vyvinutými samostatně, včetně Honghu 818 se 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště.

Podobně jako Honor Vision běží i Huawei Vision na operačním systému HarmonyOS / Hongmeng OS a pracuje jako řídicí centrum IoT a podporuje více než 50 milionů chytrých produktů HiLink.

Na spodní straně Huawei Vision najdeme 8 vysoce kvalitních reproduktorů, 1 subwooferu a 1 inteligentní zvukový systém, který poskytuje inteligentní modelování zvukového pole 5.1


Díky inteligentnímu přístupu na více obrazovkách umožňuje Huawei Vision uživatelům sdílet soubory přímo do televizoru přes Huawei Share, přímou projekci ze smartphonu na televizi pomocí One-Hop Projection a dálkové ovládání Bluetooth s asistentem AI.

Tato inteligentní televize také získala vyskakovací selfie fotoaparát s rozpoznáváním obličeje a rozpoznávání gest, AI fitness a AI Kids pitch.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.