Huawei oficiálně představil sérii Mate 30

Dnes je konečně 19. září a společnost Huawei oficiálně představila svoji řadu Mate 30, která představuje technologie smartphonu nové generace.

Řada Huawei Mate 30, která je k dispozici ve velikostech 6,62 a 6,53 palce, sestává ze tří zařízení včetně Huawei Mate 30, Mate 30 Pro a Mate 30 RS.

Tyto smartphony jsou poháněny nejvýkonnějším systémem Huawei na čipu (SoC) – Kirin 990 a Kirin 990 (5G) zpracované pomocí technologie 7nm FinFET Plus EUV v kombinaci pro rychlejší zpracování a nové jednotky DaVinci Neural Processing Unit (NPU) pro maximální umělou inteligenci (AI) ) výkon.

Aby telefon zůstal co nejdelší dobu v provozu, rozšířila Huawei kapacity baterií v řadě Mate 30 s podporou 40W Huawei SuperCharge a 27W bezdrátového rychlého nabíjení.

Tyto telefony přicházejí s novými kamerovými systémy Leica Quad, včetně kamerového pole SuperSensing a kamerových technologií Cine pro lepší fotografický zážitek. Telefony běží na nejnovějším EMUI 10 na základě Android 10.

HUAWEI Mate 30 Pro a Mate 30 RS podporují 3D Face Unlock, který má lepší odemčení 3D obličeje ve srovnání s jejich předchůdci.

Série dále zahrnuje čtvrtý smartphone řady Mate 30 – Mate 30 Lite, který je dodáván se čtyřmi zadními kamerami a s displejem s „průstřelem“ a  zcela novým procesorem 7nm.Brzy doplním další důležité informace!

Autor: Lukáš

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.