Huawei oficiálně uvádí na trh první jednodotykový NFC router na světě

Společnost Huawei včera uvedla na trh řadu nových produktů. Seznam nových produktů zahrnuje MatePad Pro, 15“ a 14“ MateBook D a inteligentní obrazovku Huawei o velikosti 75 palců. Společnost také uvedla na trh novou řadu směrovacích produktů pro posílení síťových schopností svých bezdrátových směrovačů. To zahrnuje Wi-Fi směrovač Huawei A2, který jako první na světě nabízí podporu NFC jedním dotykem na síťovém směrovači.

NFC router

Podle Huawei zahrnutí NFC výrazně snížilo potíže, které byly běžně spojeny se síťovými směrovači, jako je potřeba skenovat kódy, aby se získal přístup. S novým routerem A2 stačí telefon jednoduše odemknout a povolit NFC. Dotykem na horní část routeru se zařízení připojí k síti bez nutnosti jakéhokoli ověření nebo hesla.

Směrovač Huawei A2 Wi-Fi je napájen procesorem 1,4 GHz, se 3 čipy Wi-Fi Lingyi (1 × 2,4 GHz + 2x5GHz) a 6 nezávislými zesilovači signálu. Obsahuje také 4 vysoce výkonná jádra, která zvyšují přenos signálu ve středních až dlouhých rozsazích.

Huawei A2 Wi-Fi Router se může pochlubit až čtyřmi jedinečnými pásmy 2,4 GHz, 5 GHz (nízkofrekvenční pásmo) a 5GHz (vysokofrekvenční pásma). Podporuje třípásmovou integraci a je schopen bezdrátové rychlosti 2134 Mbps. Zařízení je také schopné automaticky detekovat a připojit se k lepšímu frekvenčnímu pásmu a rovnoměrně distribuuje 5GHz zařízení do dvou 5GHz zařízení.

Z hlediska bezpečnosti poskytuje router Huawei A2 ochranu před Wi-Fi útoky anti-DOS / DDOS, neoprávněnou autorizaci přístupu Wi-Fi a umožňuje bílou a černou listinu pro zařízení.

Huawei již začala přijímat předobjednávky a prodává zařízení za 399 juanů nebo zhruba 57 USD. Produkt bude oficiálně uveden na trh 1. prosince. U tohoto produktu není jasné, zda se dostane na globální trh. Minimálně Evropa prozatím není potvrzena.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.