Huawei opět získá podporu pro Android a v roce 2019 dodá 260 milionů smartphonů: uvedl Analytik

Očekává se, že obchodní omezení mezi USA a Huawei lehce zasáhne do prodejů v příštím čtvrtletí. Ale průmyslový analytik předpověděl, že společnost do letošního roku dokončí své objednávky zařízení nebo ji může ještě překročit.

Za společnost TF International Securities analytik Ming-Chi Kuo, řekl, že se očekává, že Huawei znovu získá Google GMS Licenci a povolení před koncem července. Která by měla být obnovena po nedávných slibech Trumpa zmírnit omezení obchodu na Huawei.


Analytik předpovídá, že podíl na trhu s chytrými telefony Huawei v Číně vzrostl a jeho střední a slabé modely znovu získaly dynamiku na zahraničních trzích. Na zahraničních trzích operátoři a maloobchodníci obnovili prodej telefonů Huawei a Huawei přijal nové tržní strategie pro růst svých prodejů.

Kuo řekl, když Huawei nezíská certifikaci GMS, takže celková dodávka smartphonů dosáhne v roce 2019 pouze 230 milionů kusů.


Hlavním důvodem tohoto zvýšení objednávek je nedávný nárůst dodavatelského řetězce smartphonů pro druhou polovinu letošního roku, uvedl analytik.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.