Huawei P Smart Z dostává EMUI 10 beta

První smartphone z dílny Huawei, který získal vyskakovací chytrý fotoaparát nyní dostává další vylepšení. Tento exkluzivní model Huawei P Smart Z kromě pohyblivého hardwaru fotoaparátu je také vybaven displejem bez rušivého výkroje.

Ze softwarového hlediska běží na EMUI 9.1 (Android 9), který se společnost nyní rozhodla upgradovat na EMUI 10 (Android 10) prostřednictvím beta programu.

Huawei P Smart ZV listopadu společnost Huawei zahájila registraci EMUI 10 beta (omezené testery) pro P Smart Z v Německu a program ukončila během měsíce.

P Smart Z je uveden na trh v různých evropských zemích včetně Velké Británie, Francie a dalších. Uživatelé na těchto trzích tedy pravděpodobně dostanou upgrade EMUI 10 Beta velmi brzy.

Jak se přihlásit k EMUI 10 Beta:

Stáhněte a nainstalujte aplikaci Beta> Přihlášení> přihlášení> vyberte „Osobní“ (zaškrtněte v dolním panelu)> „Připojte se k projektu“> „K dispozici projekt“. Poté klikněte na Zaregistrovat a připojte se k projektu.

Jakmile tento proces skončí, obdržíte oznámení o upgradu HOTA, pak si můžete vybrat aktualizaci telefonu (může to trvat několik dní).

Specifikace Huawei P Smart Z:

Displej: 6,59 palce FHD + rozlišení (2340 × 1080)
Procesor: Kirin 710F
RAM / úložiště: 4 GB RAM + 64 GB úložiště
Zadní kamera: 16MP + 2MP.
Přední kamera: 16MP
Baterie: 4000 mAh
Software: EMUI 9.1 (Android 9)
Rozměry a hmotnost: 158,1 x 73,1 x 8,8 mm (198 g)
Ostatní: Otisk prstu, Wi-Fi, Bluetooth, GPS

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.